Kategoriler

Mobil e-ticaret

11 Temmuz 2016 17:56:19
0Yorum
5927Okunma

Akıllı cep telefonlarının çıkmasıyla birlikte mobil dünya gittikçe gelişiyor. Günümüzde elektronik ticaret çok büyük önem kazandı. Artık akıllı telefonlar bilgisayarların kullanımını azaltmış durumda.

Bugün internet üzerinden alışverişlerin %50 sinden daha fazlası mobil ortamda yapılmaktadır. Bir e-ticaret sitesine sahipseniz ya da sahip olmak istiyorsanız, sitenizin mobil uyumlu olması çok önemlidir. Eğer mobil uyumlu bir eticaret sitesine sahipseniz ürün ve hizmetlerinizi mobil müşterilerinize de ulaştırabilirsiniz.

Artık cep telefonların ödeme özelliklerinin de kullanımı gittikçe artıyor. Bu tip ödeme yöntemlerini kullanan müşterilerin ürünü alma ihtimali daha yüksek oluyor. İnsanlara daha güvenli geliyor.

Ürün takibi konusu da bir diğer tercih edilme sebebi, insanlar her an bilgisayar başında olamayabiliyor. Satın aldıkları ürün ya da hizmetin takibini telefonlarından her an yapabiliyorlar. 

Mobil e-ticaret ile birlikte müşterilerinize kolay, hızlı ve kullanışlı bir şekilde hizmet sunabilirsiniz ve tercih edilme sebebi olabilirsiniz. Mobil e-ticaret ile rakiplerinizden bir adım öne geçmiş olacaksınız.

Siteniz mobil uyumlu olmadığı zaman müşteri akıllı cep telefonundan girdiğinde büyük bir ekranla karşılaşacak ve aradığı, ihtiyacı olan ürünü rahatlıkla bulamayacak. Bu da müşterilerin gözünde kötü bir profil oluşturmanızı sağlar. Müşteriler kullanışsız bir siteden alışveriş yapmak istemeyeceklerdir.

E-ticaret sitenizin mobil uyumlu olması sizin için de kolaylık sağlayacaktır. Pratik bir şekilde, istediğiniz her dakika cep telefonunuzdan panelinize girerek ürün ekleyebilirsiniz. Siparişlerini kontrol edebilir, ürün stoklarınızı takip edebilirsiniz. Mobil cihazların geliştiği günümüzde insanlar her türlü ihtiyacını cep telefonlarından karşılıyor. Sizde mobil uyumlu bir e-ticaret sitesine sahip olarak bu dünyaya giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER