E-Ticaret

N11 Scripti

SSS

Cansu DABAN,
Editör

30 Ekim 2019 13:03:04
0Yorum
411Okunma

n11 scripti ile n11 tarzı e-pazaryeri sitesi kurmak günümüzde oldukça kolay bir hal almıştır. KMK n11 scripti size dinamik bir pazaryeri sitesi oluşturmanızı sağlamaktadır.

n11 scripti, size n11 benzeri site yapma imkanı sağlar, tabı burada şu anlaşılmasın birebir n11 kapasitesinde bir site beklemek yanlış olur. n11 scripti ile n11 benzeri bir platformu oluşturabilirsiniz. Aslında n11 scripti c2c e-ticaret modeli ile çalışan bir altyapıdır. KMK Türkiye’de ilk c2c e-ticaret scripiti altyapısı geliştirmiştir ve n11 tarzı script konusunda oldukça başarılıdır.      

Bugün c2c e-ticaret girişimlerinde oldukça fazla açık pazar bulunmaktadır. E-ticaret girişimcilerine tavsiyemiz bu açık pazarları tespit ederek “n11 tarzı e-ticaret siteleri” oluşturmalarıdır. Bire bir n11 benzeri siteler oluşturmak çok sağlıklı olmayacaktır. Bu açık pazarlara sektörel e-ticaret siteleri oluşturmak alıcılar tarafından daha sıcak karşılanacaktır. n11 scripti ile sektörel n11 tarzı siteler kolayca oluşturulabilir.       

n11 tarzı script

n11 tarzı script bir c2c e-ticaret sitesini oluşturmanızı sağlayacaktır. Hazır c2c scripti projenizi hızlı ve ekonomik oluşturmanızı sağlar, sıfırdan bir c2c scripti yazdırmaktansa hazır olan n11 tarzı scripti kullanmanız çok daha mantıklı olacaktır. Bu tarzda hazır scriptler bir çok testten geçmiş ve kullanıma sunulmuştur ve sürekli geliştirilmektedir. 

N11 hakkında

N11, sanal bir alışveriş merkezi olarak 2012 yılında hayatımıza girdi. Şirketin bir anda yükselmesi ve bugün Türkiye’de herkese hitap edebiliyor olması büyük bir başarı olarak görülmektedir. N11 güçlü bir altyapıya sahiptir ve altyapısını her geçen gün güçlendirmektedir. Tüketicinin e ticarete yönelik algısını değiştirmek üzere çeşitli araştırmalar yapan n11, 2014 verilerine göre yirmi bir bin kayıtlı mağazaya ulaşmıştır. Yine bu tarihte sitede sayısı yirmi beş milyona varan ürün sergileniyordu. Dört milyona yakın üye ve iki yüz milyon ziyaret sayısı da yine sitenin bu tarihte ulaştığı verilerdir.

Ücretsiz c2c scripti

Hazır script derken elbet teki piyasa da olan ücretsiz c2c scripti, bedava c2c scriptilerinden bahsetmiyoruz. Bu tarzda scriptlerle büyük ve başarılı projeler oluşturmanız zor olacaktır. Neden diye soracak olursak ücretsiz pazaryeri scripti geliştirmeye açık olmayabilir, istemiş olduğumuz n11 özelliklerini taşımayabilir ve en önemlisi güvenli olamaya bilir.

c2c pazaryeri scripti

c2c pazaryeri scripti ihtiyacınız varsa tercih etmeniz gereken tek yazılım KMK C2c scripti dir. Yüzlerce proje referansı olan ve tüm modülleri sağlıklı bir şekilde çalışan Türkiye’de tek c2c scripti bu olduğundan diyebiliriz.

n11 tarzı bir projeniz varsa KMK c2c scripti demosunu ücretsiz kullanabilir veya sorularınızı KMK e-Ticaret çözüm merkezine sorabilirsiniz.

C2C E-Ticaret Paketlerini İncele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER