E-Ticaret

Opticleaner

30 Nisan 2015 11:39:30
0Yorum
2836Okunma

Opticleaner internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret altyapısı ile oluşturulmuştur.

Opticleaner internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret altyapısı ile oluşturulmuştur. Opticleanerinternet sitesi birçok ürününü bu platformda müşterilerine dilediğince sunan bir e-ticaret sitesidir. Birçok elektronik ürün temizleyicileri ve gözlük temizleme losyonlarıyla en iyi şekilde hizmet sunmakta ve müşterinin talebi doğrultusunda ürünleri direk tüketiciye ulaştırmaktadır.

Kmk Bilgi Teknolojilerinin sunmuş olduğu panel ile ürünlerini dilediği gibi ekleyebilmekte ve ürünler üzerinde dilediğince değişiklik yapabilmektedir. Müşteriler ile firma arasında köprü görevi kuran bu e-ticaret sitesi sayesinde geniş kitlelere kolayca ulaşmıştır.

Birçok ürün zamanında müşterilerine ulaşmıştır. Buğu önleyiciler, elektronik ürün temizleyiciler, gözlük camı temizleme setleri, gözlük camı temizleme ürünleri, temizlik mendillerive daha birçok kategori sistemi ile oluşturulmuş sitenin kullanımı kolaylaştırılmış müşterilerinin ihtiyaçları tam anlamıyla karşılanmıştır. Opticleaner bu internet sitesine ve e-ticaret yazılımına Kmk Bilgi Teknolojileri sayesinde sahip olmuştur.

Kmk Bilgi Teknolojilerinin sunmuş olduğue-ticaret paketlerinden B2C e-ticaret paketi ile oluşturulan bu siteyleOpticleaner gün geçtikçe hizmet kalitesini artırmakta ve yeni müşterilerine bu paket sayesinde kolayca ulaşmaya devam etmektedir.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER