E-Ticaret

Özel Eticaret Yazılımı

27 Kasım 2015 10:52:55
0Yorum
5790Okunma

Ülkemizde eticaret siteleri hazır eticaret platformları ile yapılmaktadır. Buda eticaret sitelerinden istenilen sonucu alamamakla sonuçlanıyor.

Hazır eticaret nedir?

Hazır eticaret, daha önceden hazırlanmış kontrol paneli ve eticaret temalarını bir den fazla eticaret sitesinin kullanması diyebiliriz. Ya ne bir çok eticaret sitesi aynı eticaret yazılımı ve aynı eticaret temalarını kullanmaktadır. Buda eticaret girişimcilerinin var olanla idare etmesini zorunlu kılmaktadır.
Standartlardan çıkıp kendinize özel bir eticaret sitesi yaptırmak istiyorsanız özel eticaret yazılımı tercih etmelisiniz. Özel eticaret yazılımı ile eticaret projelerinizi istediğiniz gibi tasarlanabilir ve istediğiniz özelliklerle donata bilirsiniz. Kısacası size özel olarak hazırlanır. 

Özel eticaret yazılımı derken oturup her şeyi sıfırdan hazırlatmak, her şeyi sıfırdan yazdırmak değil tabi ki, bir eticaret platformu hizmeti sağlayan eticaret firması size özel eticaret yazılım hizmeti sağlayabilmektedir. Eğer eticaret firması size bu hizmeti sağlayamıyorsa zaten ortada bir sorun vardır. Bu sorun nedir? 

Eticaret firmasına ait bir eticaret yazılımı bulunmuyor dur, Eticaret yazılımına müdahale edebilecek altyapıya sahip değildir. Bu işlemleri yapamayan bir eticaret firması size özel eticaret yazılımı yazması mümkün değildir. 

Özel eticaret yazılımı nasıl olmalı?

Özel eticaret yazılımı, öncelikle kullanıcı dostu ve özgün olmalıdır. Yeni nesil teknolojilere uyum sağlayan ve eticaret sitesinin hitap ettiği kullanıcı kitlesine kolaylıklar sağlayabilecek özel modüllerle donatilmiş olmalıdır.

KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi Geliştirmiş olduğu eticaret platformu ile eticaret girişimcilerine özel eticaret yazılımı ve özel eticaret tasarımı sağlamaktadır. Bir eticaret projeniz varsa KMK eticaret platformu ile eticaret girişiminize kolayca ekonomik yollardan çözüm bulabilirsiniz.

KMK Eticaret Platformu

KMK Eticaret yazılımı, KMK tarafından geliştirilmiş yeni nesil eticaret yazılımıdır. Tüm açık kaynak kodları KMK’ya ait olan e-ticaret yazılımı ile profesyonel eticaret siteleri oluşturulabilmektedir.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER