E-Ticaret

Pazaryeri Scripti

SSS

Cansu DABAN,
Editör

04 Kasım 2019 14:03:04
0Yorum
408Okunma

Pazaryeri scripti Türkiye’de n11 ve benzeri pazaryeri projelerinden sonra popüler olmaya başlamıştır. Pazaryeri scripti n11 ve benzeri e-ticaret projeleri için kullanılan bir yazılımdır.

Pazaryeri scripti yüksek nitelikli e-ticaret projeleri için kolay ve ekonomik bir çözümdür. Sıfırdan bir Pazaryeri scripti yazdırmaktansa hazır pazaryeri scripti kullanmak her zaman daha avantajlı olacaktır.

Türkiye’de ilk 2010 yılında KMK bilgi teknolojileri tarafından hazırlanan c2c pazaryeri scripti ile yüzlerce n11 benzeri pazaryeri projesi hazırlanmıştır. Neredeyse ücretsiz pazaryeri scripti olarak tanımlanan KMK pazaryeri scripti ile sizde pazaryeri projenizi kolayca ve ekonomik bir şekilde hazırlata bilirsiniz.

Marketplace Script

Marketplace” Türkçe anlamı “e-Pazaryeri” olarak geçmektedir. Marketplace satıcılar ve alıcıları bir araya getiren sanal platformlardır. Satıcılar bu platformları kullanarak kendi ürünlerini satışa sunabilir alıcılarda bu platformlardan faydalanarak çok sayıda satıcının farklı çeşitte ki ürünlerine erişim sağlayarak satın alabilir.

n11 script

n11 scripti, c2c e-ticaret modeline benzer çalışmakta olsa da biraz farklılıklar bulunmaktadır.  En farklı göze batan özelliği örneğin bir c2c e-ticaret modelinde tüketiciden tüketiciye ticaret yapılırken n11’de tedarikçiden tüketiciye ticaret yapılmaktadır. Ya ne n11’de satıcı olabilmek için üretici veya tedarikçi olmanız gerekmektedir. KMK Pazaryeri scripti ile n11 benzeri bir projeyi kolayca oluşturabilirsiniz.

KMK Pazaryeri Yazılımı

KMK Pazaryeri Yazılımı ile yüksek nitelikli ve sorunsuz pazaryeri siteleri oluşturabilir ve güven içerisinde yönetebilirsiniz. KMK Pazaryeri Yazılımı ile ister ürün sattırabilir isterseniz de ilan yayınlatabilirsiniz. İstediğiniz pazaryeri sitesini isteğinize özel kurgulatabilirsiniz. Daha fazla bilgi için KMK e-ticaret çözüm merkezini arayabilir veya pazaryeri scripti demosunu ücretsiz kullanabilirsiniz.

C2C E-Ticaret Paketlerini İncele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER