E-Ticaret

Perde Satışı

29 Nisan 2015 17:25:17
0Yorum
2693Okunma

Perde Satışı internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret altyapısı ile oluşturulmuştur.

Perde Satışı internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret altyapısı ile oluşturulmuştur. Perde Satışıinternet sitesi birçok ürününü bu platformda müşterilerine dilediğince sunan bir e-ticaret sitesidir. Birçok perde modelleri ve aksesuarlarıyla ile en iyi şekilde hizmet sunmakta ve müşterinin talebi doğrultusunda ürünleri direk tüketiciye ulaştırmaktadır.

Kmk Bilgi Teknolojilerinin sunmuş olduğu panel ile ürünlerini dilediği gibi ekleyebilmekte ve ürünler üzerinde dilediğince değişiklik yapabilmektedir. Müşteriler ile firma arasında köprü görevi kuran bu e-ticaret sitesi sayesinde geniş kitlelere kolayca ulaşmıştır.

Birçok ürün zamanında müşterilerine ulaşmıştır. Tül perde, stor perde, zebra perde, ip perde, kumaş perde, fon perde, briz perde ve daha birçok kategori ismi şeklinde düzenlenen kategori sistemi ile sitenin kullanımı kolaylaştırılmış müşterilerinin ihtiyaçları tam anlamıyla karşılanmıştır. Bu internet sitesine ve e-ticaret yazılımına Kmk Bilgi Teknolojileri sayesinde sahip olmuştur.

Kmk Bilgi Teknolojilerinin sunmuş olduğu e-ticaret paketlerinden B2C e-ticaret paketi ile oluşturulan bu siteyle Perde Satışı gün geçtikçe hizmet kalitesini artırmakta ve yeni müşterilerine bu paket sayesinde kolayca ulaşmaya devam etmektedir. 

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER