Web Tasarım

Prof. Dr. Basri Amasyalı

15 Mayıs 2015 15:00:42
0Yorum
10162Okunma

Kmk Bilgi Teknolojilerinin sunmuş olduğu paketleri tercih eden Prof. Dr. Basri Amasyalı için vsp web tasarım

Web siteleri çağın medyası olan İnternet üzerin de yer alan iletişim panolarıdır. Bir web sitesi sayesinde, firmanızın tanıtımını ya da kendiniz ile ilgili bilgilerin sunulmasını çok daha büyük kitlelere (tüm dünyaya) en ekonomik şekilde yapabilirsiniz.

Prof. Dr. Basri Amasyalı' da bu amaçla kurulmuş bir web sitesidir. Web sitesini ziyaret eden ziyaretçilerine kendisinin ve hizmetlerinin tanıtımını yapmıştır. Kmk Bilgi Teknolojilerinin sunmuş olduğu paketleri tercih eden Prof. Dr. Basri Amasyalı için vsp web tasarım paketi kullanılmıştır.

Prof. Dr. Basri Amasyalı web sitesi dinamik bir altyapıya sahip olup kullanımı kolay bir panel üzerinden düzenlenmektedir. Birçok yeni bilgi eklenmesi, sayfaların oluşturulması, haber eklenmesi, foto galeri, video galeri yönetimi sayesinde sitenin içerik düzenlemesi kolaylaştırılarak tam anlamıyla kullanıcıya hitap etmektedir.

web site sizin için çok iyi bir imaj sağlar, doktorlar üzerinde iyi olduğunuzu gösterir. Kendinizle veya herhangi bir rahatsızlığıyla ilgili bilgi almak isteyenlere sitenizi söylediğinizde zamandan kazanmış olursunuz. Web siteleri diğer reklam yöntemlerine oranla en geniş, gelir seviyesi en yüksek ve maliyeti en düşük olan reklam aracıdır. Kmk Bilgi Teknolojilerinin sunacağı web tasarımlar size büyük oranda yarar sağlayacaktır. Sizde Prof. Dr. Basri Amasyalı gibi bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER