E-Ticaret

Ptt Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır?

SSS

Çığ KAYMAZ,
Editör

07 Aralık 2019 10:07:08
0Yorum
346Okunma

Ptt Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır sorusunun cevabı Ptt ile görüşülerek olacaktır tabii ki. Ptt Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır dediğimizde Ptt kargo olsun farklı kargo firmaları olsun anlaşmaları e-ticaret yazılım firmaları üzerinden yapılınca çok büyük bir avantaj sağladığı düşüncesi tamamen yanlış.

Kargo Anlaşması yaparken üzerinde en çok durulması gereken konu çalışacağınız Pazar ve Lokasyonda kargo firmasının ne derece etkin olduğudur. Kargo firmalarının çoğu Franchising usulü belirli süreler ile ana firma ile antlaşma yapmış kişilerin yönettiği ve genel müdürlükleri ne derece denetlese de çalışma şekli kendi ticari bakışlarından etkilendiği için aklın yolu bir olarak çalışacağınız bölgede en çok tercih edilen kargo firmasını tercih ediniz. Ptt Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır derseniz de belirli bölgelerdeki organizasyonlarında ne derece etkinler ise ona göre ve fiyatta gönderi adedine bağlı olarak.

Ptt E-Ticaret Firmaları Kargo Anlaşması

Ptt E-Ticaret Firmaları Kargo Anlaşması yapmak için fiyat araştırması yapın ve belirli zaman aralıklarına yönelik indirimler var ise sizin ile çalışacak e-ticaret tüketicisine bunu açık bir şekilde sitenizden belirterek kargo anlaşması yapabilirsiniz.

E-Ticaret Kargo Maliyeti

E-Ticaret Kargo Maliyeti aslında e-ticaret girişimcisinin en büyük masraf kalemidir. Bu noktada kargo gönderimlerinde gelirlerinin %35’ni e-ticaret den elde eden kargo firmaları oldukça uygun fiyatlar sunabilmekte.

E-İhracat Kargo Maliyeti içinde aynı şeyleri söylemek mümkün şu anda en ufak gönderinin gümrük masrafları dahil 20 Doların altında olmadığı yurtdışı kargoda ilerleyen süreçte müşteri şekillendirmeleri ile fiyatların küreselleşmenin de etkileri ile azalması mümkün.

E-Ticaret Kargo İlişkisi

E-Ticaret Kargo İlişkisi aslında etkileşimli ve birbirlerini tetikleyici bir düz orantı ile ilerlemekte. Ptt Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır sorusunun aslında çıkış noktası bile e-ticaret girişimi düşüncesidir. Şöyle de düşünebilirsiniz aslında kargo firmalarının etkinleşmesi e-ihracat iş fikrini tetiklemiş olabilir. Geçmişte gözünüze oldukça karmaşık gözüken ihracat fikrini dahi kargo firmaları oldukça sade bir hale indirgemiştir. Zaman kargo firmaları ve e-ticarete yön vereceğe benzer.

E-Ticaret in Geleceği Üzerine

E-Ticaret in Geleceği Üzerine düşünelim, geçmiş geleceğin yol haritasıdır.

İstihbarat örgütleri arasında yarışma planlanmış. Ormanlık bir alanda Bengal kaplanı bulursanız başarılısınız denilmiş.

CIA gitmiş bir saat sonra Amerika’nın yüksek teknolojik malzemeleri sayesinde yanlarında Bengal kaplanı ile gözükmüşler.

MOSSAD’dın Yahudi ajanları da kısa bir süre sonra Amerika’nın yüksek teknolojik malzemeleri sayesinde yanlarında Bengal kaplanı ile gözükmüşler.

MI5 kısa bir süre sonra İngiliz imparatorluğunun satın alamayacağı haber yoktur diyerek MOSSAD’dan öğrendiği bilgi ile yanlarında Bengal kaplanı ile gözükmüşler.

MİT bayadır ortada yok, hali ile bu aralar hepsi ile aramız kötü, diğer devletler gülüşmeye başlamış o sırada Türk ajanlar yanlarında dişi kırılmış, kulağı kopmuş ağzı burnu kan içinde bir Fil ile dönmüşler. Tabii herkes şaşkın, Türk ajanlar File konuş demişler yaralı Fil, “Anam avradım olsun Bengal kaplanıyım abi demiş.”

Ptt Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır derseniz genel müdürlükleri ile görüşüp en iyi fiyat avantajını oradan alabilirsiniz. Bölge yönetimi yaptığım dönemden yakinen tanıdığım Franchising ve küçük işletmeler verebilecekleri avantaj genel müdürlüğün rakamlarındadır.

Çığ Kaymaz

Gelecek e-ticaret Gelecek

E-Ticaret Paketlerini İncele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER