Web Tasarım

Samsun Web Tasarım

SSS

Yusuf Ana,
Editör

28 Nisan 2017 17:28:54
0Yorum
4341Okunma

Kmk Bilgi Teknolojileri Samsun Web Tasarım Şubesi Faaliyetlerine başlamıştır. Samsun Web Tasarım %50 indirimli yazılım satışı yapmaktadır. Samsun ilimizde Kobi ve işletmeleri profesyonel ve dünya standartlarında web yazılımlarımızla kurumsal çözümler üretiyoruz.

Web Tasarım Özellikleri

Türk ticaret kanununa göre her firma bir web sitesine sahip olmalı ve belli bölümlerini yönetebiliyor olmalıdır.Türkiye’nin ilk kullanıcı panelli web projesini gerçekleştiren Kmk Bilgi Teknolojileri artık Samsun’daki işletmeleri teknoloji ile buluşturuyor.Dinamik ve kolay kullanımlı yazılımlarıyla artık sizde yazılımcınıza bağlı kalmadan web sitenizi dilediğinizce düzenleyebilecek ve güncel içerik ekleyebileceksiniz.

Kullanıcı Paneli;

Kmk bilgi teknolojileri yazılımları kullanıcı dostu kontrol paneli bulunmaktadır. Kolay kullanımı ile dilediğiniz yerden web sitenizin paneline erişim sağlayabilir dilediğiniz içerik güncellemelerini kendiniz kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Seo Uyumlu Web Tasarım

Google ve diğer arama motorları standartlarına göre tasarlanmış yazılımlarımız sayesinde kolaylıkla arama motorları tarafından siteniz fark edilecek ve hızlı bir şekilde sayfalarınız arama sonuçlarında sergilenmeye başlayacaktır kısa sürede firmanızı üst sayfalara taşıyabilir sizi arayan onlarca kişiye firmanızı ulaşmalarını sağlarsınız.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Mobil uyumluluk akıllı telefonların yaygınlaşması ile vazgeçilmez bir standart haline gelmiştir. Web siteleri artık ziyaretçilerinin büyük bir bölümünü mobil cihazlardan sağlamaktadır.Mobil uyumlu web tasarımımız sayesinde web sitenizin tüm cihazlarla farklı ve okunabilir boyutlarda yayımlanmasını sağlıyoruz.Kmk bilgi teknolojileri Samsun web tasarım standardı olarak işletmeler için mobil uyumlu web tasarımı önermektedir.

Kmk Bilgi Teknolojileri Web Tasarım Çeşitleri

Samsun web tasarım faaliyetlerine başlayan şubemiz farklı sektörlere çözüm sunacak yazılımları bulunmaktadır. Sektörlerin ihtiyaçları düşünülerek sektöre özel yazılımlar hazırlanmıştır.

Doktor Web Tasarım

Doktorlar diş hekimleri ve hastaneler için hazırlanılmış özel bir yazılımdır arka planda size hasta takip programıyla hastalarınızı takip etmenizi sağlar hasta takip programı doktor web sitemizle birlikte ücretsizdir.Hastalarınızın soru soracağı iletişim bilgilerini paylaşabileceği ve hastaların tüm kayıtlarını tutabileceğinizin dilediğiniz kadar kullanıcı tanımlayarak dilediğiniz yerden erişim sağlayabileceğiniz bir yazılımdır.Yazılımımız sizin için 3 gün içerisinde hazırlanılarak kullanıcı panel bilgileri ve hasta takip programı panel bilgileri paylaşılmaktadır.10 adete kadar mail hesabı kurulumu yaptırabilirsiniz.Dilerseniz e-bülten yazılımızla sistemiz de kayıtlı tüm müşterilerine haftalık düzenli bülten gönderebilir hastalarınıza bazı önerilerde bulunabilirsiniz.

Doktor web tasarım yazılımı almak isteye doktorlar için önerimiz aynı zamanda bir blog.samsundishekimi.com uzantılı bir blog sitesi oluşturabilir bu blog da paylaşacağınız düzenli paylaşımlarla bulunduğunuz çevrede eğitici bir doktor olabilir ve sürekli takip edilen soruları cevaplayan doğal bir takipçi sayısına ulaşabilirsiniz.

Emlak Web Tasarım

Samsun web tasarım hizmetlerimiz arasında profesyonel çözümlerimizden bir tanesi emlak web yazılımımız emlak sektörüne özgü hazırlanmış bir yazılımdır.Kiralık ve satılık ilanlarınızı oluşturarak dilediğinizce fotoğraf ekleyebilir satış veya kiralayacağınız gayrimenkul özelliklerini seçebilir fiyat bilgisi girebilirsiniz.Müşterileriniz sitenizden filtre menüsünü kullanarak ihtiyaçlarına göre gayrimenkul arar inceler size ilan ile alakalı bilgiler sorabilir.Emlak sektörü ile alakalı haberler paylaşabileceğiniz sınırsız ilan ekleyebileceğiniz kolay kullanıcı paneliyle her gün sitenizi güncel tutabilirsiniz.

Haber Web Tasarım

Haber web yazılımımız internet habercilik sektöründe bulunan profesyonel mobil ve seo uyumlu bir paket kullanmak isteyen kullanıcılar için özel olarak hazırlanmıştır. Yazılımımızın panelinden her gün yeni içerik ekleyebilir reklam alanlarınızı yönetebilir yazar kategorisi ve haber kategorilerini düzenleyebilirsiniz sosyal medya entegrasyonu ve bülten gönderme yazılımızla her gün yazdığınız haberleri müşteri kitlenizle paylaşabilirsiniz.

Blog Web Tasarım

Blog web tasarımız e-ticaret ile uğraşan müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmıştır. Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında güncel bilgiler paylaşmak için özel olarak hazırlanmış profesyonel bir çözümdür.

Standart Web Tasarım

KOBİ ve işletmeler için hazırlanmış mobil ve seo uyumlu hazır web yazılımıdır 24 saatte web site hazırlamanıza imkan tanıyan bu yazılım sayesinde artık kurumsal bir web sitesine sahip olacaksınız işletmenizi arayan kişiler kolay bir şekilde ulaşması ve iletişim sağlamasına olanak tanır. Ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgiler verebilir panelinizden dileğinizce sitenize yeni içerikler ekleyebilir güncel banner tasarımları yapabilirsiniz.

Profesyonel Web Tasarım

İşletmeniz için özel olarak tasarlanmış bir tema ile sizi rakiplerinizden farklı kılar dilediğince tasarlanmış temamız sayesinde artık aradığınız profesyonellik ve kaliteyi yakalayacaksınız.Dilediğinizce kategori ve sayfa oluşturabilir güncel haber ve duyurular paylaşabileceğiniz bir altyapıya sahiptir.

Kmk Bilgi Teknolojileri Samsun Web Tasarım Altyapı

Altyapı Hosting

Kmk Bilgi Teknolojileri Turkcell Superonline alt yapısı kullanmaktadır fiber hızında alt yapısı ve yeni teknoloji sunucularıyla artık web ve e-ticaret yazılımlarınız ışık hızında açılmakta.Projeniz ne kadar büyürse büyüsün Kmk Bilgi Teknolojileri alt yapısı projenizi desteklemektedir.

Güncelleme

Kmk Bilgi teknolojileri yazılımlarını her 3 ayda bir genel kontrol den geçirip yeni teknolojilere göre gerekli güncellemelerini yapmaktadır.Kmk web yazılımlarını satın almanız halinde tüm güncellemelerde 5 yıl boyunca ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Kmk Bilgi Teknolojileri Samsun Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kmk bilgi teknolojileri Samsun web tasarım ofisinde işletmeniz için kurumsal kimlik çalışması yaptırabilirsiniz. Firmanızın logosundan tabela sına kartvizitinden kataloguna kadar tüm tasarımlarınızı yaptırabilir kurumsallaşma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Seo Optimizasyon Hizmeti

Web ve E-ticaret sitenizi daha fazla kişinin ziyaret etmesi ve arama motorları üzerinden daha fazla ziyaretçi almanızı amaçlayan bir uygulamadır. Google stantardlarına uygun sitenize hiçbir zarar vermeyecek şekilde gerekli optimizasyonlar yapılır. Siteniz için seo uyumlu içerikler üretilir, yayımlanır ve arama motorları tarafından indekslenmesi sağlanır.

E-ticaret Danışmanlık Hizmeti

E-ticaret girişimde bulunan işletmeler için stratejik planlama anahtar kelime belirleme içerik hazırlama ve link inşası hakkında verilen eğitim ve danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır.İster şahıs isterseniz ekibinize uzmanlarımız tarafından gerekli eğitim dokümantasyon ve kaynaklar verilmekte gerekli analizler yapılmaktadır.Tek bir defaya mahsus ödeme alınır eğitimler tamamlanır ve bir sene boyunca gerekli danışmanlık hizmeti yapılmaktadır.

Google Adwords Reklam Optimizasyon

Google Adwords reklam optimizasyonunuz profesyonel bir şekilde belirlenerek web sitenize anahtar kelime aralarınızdan daha çok ziyaretçi alabilmeniz için gerekli optimizasyonlar yapılmaktır. Yerel ve ulusal arama sonuçlarında istediğiniz başarıyı yakalamak için doğru anahtar kelimeler belirleyerek optimizasyon tamamlanır.

Facebook İnstagram Reklam Optimizasyon

Sosyal medya pazarlaması sponsorlu reklam, takipçi reklamları, veya web sitesi ziyaretci reklamları optimize edilir hedef kitleniz belirlenir görselleriniz facebook kurallarına göre yazı oranı ayarlanarak reklamınız yayımlanır. Dilerseniz Samsun web tasarım ofisimizde sosyal medya reklam hesaplarınızın yönetimi de yapılmaktadır.Hergün için güncel içerik üretilerek sizin için paylaşılır dilerseniz sponsorlu reklamla daha fazla kişinin görmesi sağlanır.

Toplu Mail Hizmeti

Web sitelerine ziyaretlerin büyük bir bölümü günümüzde toplu mailler tarafından sağlanmaktadır ve hala en ucuz pazarlama yöntemidir. E-ticaret siteniz veya mail datanızla toplu bülten programımızı kullanarak milyonlarca müşterinize haftalık veya günlük bülten gönderebilirsiniz.Takipçi kitlenize kendinizi hatırlatmış ve web sitenize ziyaretçi sağlar satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Toplu Sms Hizmeti

Toplu sms programımız e-ticaret yazılımıza entegredir müşterilerinize düzenli toplu sms göndererek kampanyalarınız hakkında detaylı bilgilendirme yapabilirsiniz. Kurslar okullar ve çok sayıda müşterileri olan ve düzenli sms göndermesi gereken firmalar için çözüm üretmektedir.

Samsun Web Tasarım Destek Ekibi

Kmk bilgi teknolojileri satış sonrası 5 yıl boyunca ücretsiz destek vermektedir. https://destek.kmk.net.tr/ web adresimizden sorunlarınıza çözüm üretebilir destek.kmk.net.tr adresimize veya 0850 333 0 565 nolu numaramızdan müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Satış Sonrası Destek

Kmk bilgi teknolojileri satış sonrası maksimum müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır yazılımlarımızın kullanıcı panelleri sayesinde müşterilerimize panel eğitimlerimiz sonrasında web sitelerini kolayca yönetebilmektedirler.Destek ihtiyaçları için hazırlamış olduğumuz web sitemizden veya iletişim numaralarımızdan aynı gün içerisinde destek hizmeti sağlanmaktadır.

Eğitim Hizmetleri

Kmk bilgi teknolojileri e-ticaret satın alan kullanıcılarına ücretsiz seo eğitimi ve e-ticaret eğitimi vermektedir eğitim tarihlerimizi inceleyerek size en uygun eğitime katılmanızı tavsiye ederiz.

Danışmanlık Hizmetleri

Kmk bilgi teknolojileri samsun web tasarım ofisi Seo optimizasyon danışmanlığı, e-ticaret danışmanlığı ve genel bilişim hizmetleri sunmaktadır. Firma çalışanlarınıza teknik ekibinize e-ticaret ekibiniz için danışmanlık ve eğitim paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER