SEO Optimizasyon

Önce kısaca özetlemek gerekirse "SEO" (Search Engine Optimization) Kısaltmasıdır. Search Engine Optimization kelimesinin Türkçe karşılığı ise arama motoru optimizasyonu demektir. Evet, işte bizleri heyecanlandıran bu arama motorları, arama sonuçlarını daha güncel ve doğru sunabilmek açısından değişken bir matematiksel algoritmalar ile hesaplar yapıp web sitelerimizi değerlendirirler.

Devamını Göster

İnternetin yaygınlaştığı günümüzde dijital pazarlama gücünün de yükselmesi ile birlikte, SEO kaçınılmaz bir konu haline gelmeyi hak etmiştir. SEO’da En önemli olan kalıcılığı yakalamaktır. Kaliteli ve prensipli bir şekilde yapılan SEO çalışması size kalıcılık ve dönüş oranı yüksek olacak en iyi pazarlama araçlarından bir tanesini sunacaktır. SEO çalışmalarında her şeyin başında özgün ve etkili içerik kullanımı şarttır. Özgün içerik üretemiyorsanız SEO yapmayı baştan unutun.

Özgün İçerik

Artık arama motorları başta Google olmak üzere arama sonuçlarında yapay zekâyı kullanmaktadır. Yapay zekâ kullanılan bir arama motorunu kandırmak oldukça zordur. Bu yüzden açıkça söylenileni yapmak kalıcı bir SEO çalışması sağlayacaktır. Açıkça söylenense özgün ol.

Aslında özgün içerik oluşturmak birçok şey kazandıracaktır. Daha zengin içeriğe sahip web siteleri, ziyaretçiye istediği bilgiyi verebileceksiniz. Özgün içeriği sadece metin olarak düşünmemek gerekmektedir, özgün metin, özgün görseller, özgün videolar ve tabi ki web sitesinin de özgün olması şart. İşimizi içerik üretmek için kullanırsak oldukça sağlıklı ve kolayca içerik üretebileceğiz.

KMK SEO Blog

KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi, Teknoloji alanında faaliyet göstermektedir ve ham maddesi bilgidir. KMK Bilgiyi alır işler ve kullanıcısına sunar. Bu blok aracılığı ile dijital pazarlama ve SEO alanında bilgi paylaşımı yaparak abonelerini SEO ile ilgili yenilikler hakkında bilgilendirir. Sende SEO Çalışmalarını yakından takip etmek için KMK Abonesi ol bilgi sana gelsin.

Unutma buda bir SEO Çalışmasıdır.

Devamını Gizle