5 Maddede SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?

5 Maddede SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?

Blog yazmanın eticaret sitelerine birçok faydası olduğundan Blog Yazmanın E-ticaret Sitelerine Faydaları isimli içeriğimizde bahsetmiştik. Blog sayfanızdan maksimum faydayı sağlayabilmek için özgün ve SEO uyumlu içerikler üretmeniz gerekir. Bugünkü yazımızda ise SEO uyumlu makale nasıl yazılır bu konuya değineceğiz.

E-ticarette Seo Ne Kazandırır?

E-ticarette Seo Ne Kazandırır?

İnternetten alışveriş, gün geçtikçe artan bir hacim kazanıyor. Teknolojinin gelişmesiyle insanlar gerek kolay geldiği için, gerekse aradıkları ürünü daha hızlı buldukları için online alışverişe yöneliyorlar.

Seo Uyumlu E-ticaret

Seo Uyumlu E-ticaret

E-ticaret sitelerinin artmasıyla birlikte e-ticaret sektöründe iseniz sürekli rekabet halinde olmanız gerekir. Bu sebeple e-ticaret sitenizin seo uyumlu olması sizin için çok büyük bir avantaj sağlar. İndirimler ve kampanyalar düzenleyerek müşterileri çekebilirsiniz ancak bu yeterli değildir.

E-Ticaret ve Google İkilisi

E-Ticaret ve Google İkilisi

Google aracılığı ile e-ticaret siteleri inanılmaz satışlar yaparak büyümekteler. E-ticaret bu şekilde ilerleyerek önümüzdeki yıllarda çok daha yaygınlaşacaktır. Artık insanlar bir e-ticaret sistemi kurarak Google arama motorunda Adwords reklamları ve Seo hizmeti alarak çok kısa sürede ürünlerini tüm dünyaya sunup satış yapmaktadırlar.

Google'da İlk Sayfada Olmak

Google'da İlk Sayfada Olmak

Öncelikle sizlere sunu çok açık bir şekilde belirtmeyi istedim; Şirket olarak Google arama motorunda SEO hizmeti ile ilk sayfa garantisi vermemekteyiz; böyle bir garanti vermek hiç kimsenin elinde olan bir şey olmadığı gibi yetkisi de bulunmamaktadır.

SEO ve Hit İlişkisi

SEO ve Hit İlişkisi

Bu yazımızda sizlere bir web sitesi için kullanıcı ve arama motorlarının gözünde kaliteli bir site olarak tanımlanması için yapmanız ve uygulamanız gereken SEO ipuçları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Search Engine Optimization Nedir?

Search Engine Optimization Nedir?

Search Engine Optimization kısaltması ile SEO, Türkçe karşılığı ile Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. Günümüzde çok büyük bir reklam aracı olarak kullanılmaktadır ve gün geçtikçe rekabet artmaktadır.