E-Ticaret

Şifa Niyetine

01 Mayıs 2015 17:31:21
0Yorum
2994Okunma

Şifa Niyetine internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret altyapısı ile oluşturulmuştur.

Şifa Niyetine internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret altyapısı ile oluşturulmuştur. Şifa Niyetineinternet sitesi mobil cihazlarla uyumlu olup birçok ürününü bu platformda müşterilerine dilediğince sunan bir e-ticaret sitesidir. Birçok şifalı otlar ve baharatlarla en iyi şekilde hizmet sunmakta ve müşterinin talebi doğrultusunda ürünleri direk tüketiciye ulaştırmaktadır.

Kmk Bilgi Teknolojilerinin sunmuş olduğu panel ile ürünlerini dilediği gibi ekleyebilmekte ve ürünler üzerinde dilediğince değişiklik yapabilmektedir. Müşteriler ile firma arasında köprü görevi kuran bu e-ticaret sitesi sayesinde geniş kitlelere kolayca ulaşmıştır.

Birçok ürün zamanında müşterilerine ulaşmıştır. Şifalı otlar, şifalı lezzetler, şifalı bitkiler, organik ürünler, şifalı bakım ürünleri ve daha birçok kategori ismi şeklinde düzenlenen kategori sistemi ile sitenin kullanımı kolaylaştırılmış müşterilerinin ihtiyaçları tam anlamıyla karşılanmıştır. Bu internet sitesine ve e-ticaret yazılımına Kmk Bilgi Teknolojilerisayesinde sahip olmuştur.

Kmk Bilgi Teknolojilerinin sunmuş olduğu e-ticaret paketlerinden B2C e-ticaret paketi ile oluşturulan bu siteyle Şifa Niyetine gün geçtikçe hizmet kalitesini artırmakta ve yeni müşterilerine bu paket sayesinde kolayca ulaşmaya devam etmektedir.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER