Kategoriler

Sinop Web Tasarım

SSS

Yusuf Ana,
Editör

04 Mayıs 2017 14:00:15
0Yorum
4088Okunma

Sinop web tasarım hizmeti ile dünya standartlarında yeni nesil web sitelerine kolayca sahip olabileceksiniz.

Web Tasarımı

Web tasarımı vizyon hususunda üzerinde durulması gereken önemli bir konudur. Çağımızda teknoloji ön planda olması sebebiyle web sitelerine de verilen önem gün geçtikçe artmaya başlamıştır. Hangi amaçla olursa olsun kendi kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmak isteyen kişiler genellikle profesyonel çalışmalara imza atmış kişi veya kurumların imzalarını taşıyan web sitelerine sahiptir.

Neden web tasarımı yaptırmanız lazım?

Web tasarımı sizlerin kurumsal kimliğinizi en etkili şekilde göstermenizi sağlayacak görsel araçlardan birisidir. Hedef kitlenize bilgilendirme yapacağınız size uygun web tasarımıyla birçok rakibinizin önüne Sinop web tasarım ile geçebilirsiniz. Sizlere Sinop web tasarımın yapacağı web tasarımlar ile dijital ortamlara sağlam bir şekilde adımlarınızı atabilirsiniz. Hizmet veren bir çok firmalar web sayfaları olmadan sadece kısıtlı bir kitleye hizmet verirler ancak sizler Sinop web tasarımdan yaptıracağınız sitelerle sadece bulunduğunuz kesime değil çok daha geniş kitlelere hizmet vereceksiniz. Sattığınız veya sunduğunuz ürünleri kilometrelerce uzaklıktaki kişilere duyurmanız bu sayede mümkün. Sizlere Sinop web tasarım sunacağı hizmetlerle hitap edeceğiniz kitleyi daha da genişletebilirsiniz.

İyi bir web tasarım nasıl olur?

Web tasarımlarının iyi olup olmamasını belirleyen önemli ölçütlerden birisi de sayfaların hızlı açılıp açılmamasıdır. Eğer siteleriniz ne kadar hızlı açılıyorsa bu hız sitenizi ziyaret eden ziyaretçileriniz için de o kadar iyi olacaktır.

  • Kullanacağız web tasarımları modern bir grafik tasarımına sahip olmalıdır.
  • Tasarımınız kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmalıdır.
  • Hazırlatacağınız tasarımlar kolay kullanıma sahip olup kullanıcı dostu olmalıdırlar.
  • Kurumunuza ait web tasarımınız tüm internet tarayıcılarıyla uyumlu olmalıdırlar.
  • Tasarımın Arama optimizasyonu kusursuz olmalı.
  • Tasarımınız W3C standartlarına uygun olmalıdır

Şirketlere getirilen web sitesi zorunluluğu

6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu On Dört Şubat 2011 tarihinde 27846 sayılı bir kanunu Resmi Gazetede yayınlamıştır. Bu kanun 01 Temmuz 2012 tarihinde yürürlüğe girecektir.

Türk Ticaret kanununun Otuz Dokuzuncu maddesine göre şirketin genel bilgileri şirketin internet sitesinde de yayımlanır.

Yukarıdaki yazıda açıkça görüldüğü gibi 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu , şirketlere kendi web sitesini hazırlama zorunluluğunu getirmiştir.

Web sayfası olmayan kuruluş sahipleri veya web sayfası olup da sayfalarına zorunlu olarak konulması gereken içerikleri koymayan kişiler üç ay hapis ve yüz güne kadar para cezasına çarptırılırlar.

Yukarıdaki yazımızdan da anlayacağınız gibi konu oldukça ciddidir. Bu konuda altyapı çalışmalarının yapılması gerektiğini önemle tavsiye ediyoruz.

Kurumsal kimlik

Kurumsal kimlik nedir? Kurumsal kimlik sizleri her türlü temsil eden kartvizit, logo, web tasarımı gibi reklam hizmetlerinin bütünüdür. Bu sebeple kurumsal kimlikler firmanızın vizyonunu temsil eden büyük bir güçtür. Sizlere Sinop web tasarım tarafından hazırlanacak olan kurumsal kimlikleriniz firmanızı doğru bir biçimde ifade edecek ve hitap etmek istediğiniz kesime en hızlı ve kısa yoldan ulaşmanıza olanak sağlayacaktır. Kurumsal kimlik tasarımı demek yalnızca logo ve amblem tasarımı demek değildir. Firmalarınıza özel olarak kazandırılan kurumsal kimlik son derece önemli bir eylemdir ve kurumsal kimliklerin firmaların görünen yüzleri olduğu unutulmamalıdır.

Sinop web tasarım tarafından profesyonel bir şekilde hazırlanacak olan kurumsal kimliklerinizle hitap etmek istediğiniz kitleye firmanızın hedeflerini ve felsefesini doğru bir şekilde aktarabilirsiniz. Bu doğrultuda Sinop web tasarımın sizlere hazırlayacağı profesyonel imza taşıyan kurumsak kimlik tasarımınızla hem firmanızın hedeflerini belirleyip hem de kitlelere yönelik hedeflerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal kimlik tasarımı oluşturmak neden önemlidir?

Kendi firmanızın kendine özgü bir imaja sahip olması ve sosyal medyayı ve hedef kitlesini bilgilendirerek satış miktarı ve kar oranlarını arttırarak firma irtibatında artış sağlayıp yatırımcıların firmanıza yönelik olarak pozitif ayrımcılık sağlaması gibi nedenler düşünüldüğünde kurumsal kimliğin bir kuruluş açısından ne kadar önemli olduğu açıkça ortadadır.

Logo tasarım

Biz Sinop web tasarımın sizler için yapacağı logo tasarımları ürününüzün, markanızın, şirketinizin kimliğini temsil eden bir araçtır. Kısacası misyonunuzun vizyonunuza yansımasıdır. Genellikle amblem kavramıyla karşılaştırılan logo kavramı aslında pek çok farklılık içermektedir. Amblem bir fikri veya bir kuruluşu ifade eden yalnızca resimlerden oluşan görsel simgelere verilen isimdir ancak logo markanızın kimliğini ifade eden bir bütündür. Anlayacağınız gibi amblemler logoların bir öğesidir.

Yaptıracağınız logolar akılda kalıcılığı da sağladıkları için bu logo tasarımları usta bir elden çıkmadıkça beklenen verimi sağlayamayabilirler. Birçok firma hazırladığı logosuyla müşterilerinin akıllarında kalır.

Web tasarım temaları

Size Sinop web tasarım isteklerinize göre birden fazla web tasarım teması sunuyor. Avukatlıktan doktorluk, aşçılık, restoranlar, nakliye firmaları, esnaflar olmak üzere daha bir çok web tasarım temamızla sizlere hizmet veriyoruz. Dilediğiniz tasarım sayfalarına sahip web sayfalarını Sinop web tasarımdan rahatlıkla kavuşabilirsiniz.

Seo hizmetleri

Firmanızı Sinop web tasarım olarak yapacağımız SEO çalışmalarıyla istediğiniz kelimelerde ve istediğiniz ülkelerde ilk sayfalara taşıyıp sizlere ve sizlerin ürünlerinize müşterilerinizin kolay bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerinizi istediğiniz ülkede ilk sıralarda tanıtalım.

Sizler de reklam ücreti ödemeden binlerce müşteriye ulaşabilirsiniz. Bizim için başarı arama motorlarında birinci sayfaya çıkabilmektir.

Sizlerin seçeceği anahtar kelimelerde kapsamlı SEO çalışmaları yaparak sitelerinizi ilk sayfaya taşımak Sinop web tasarımın amacıdır. Genellikle kullanıcıların yüzde yetmiş ila sekseni arama yaptıkları sayfanın ilk sayfasından sonrasına asla bakmıyorlar. Bu sebeple sizleri birinci sıraya taşımak sizlere büyük kazançlar sağlayacaktır.

Sinop web tasarımın sizlere yapacağı Google SEO uyumlu XHTML ve CSS Web tasarımlarıyla sizin de siteleriniz artık ilk sayfalara çıkabilir.

İçerikler SEO için altın değerindedir. Sitenizin XHTML ve CSS tasarımlarını yaptıktan sonra site içeriklerinizi de derleyerek veya isterseniz baştan da hazırlayarak SEO uyumlu hale getiriyoruz.

Sinop web tasarımın sizlere sunacağı SEO hizmetiyle artık istediğiniz kelime ve istediğiniz ülkede ilk sıraya çıkabilirsiniz.

E-ticaret

İnternet üzerinden yapılan ticaretin yaygınlığı ve gücü artık tartışılmaz bir boyuta ulaşmıştır. Buradaki en önemli hususlardan birisi de kullanıcıların güvenidir. Kullanıcıların alışveriş yapacakları sitelere güvenme konusunda birkaç kriteri vardır. Tecrübeli ve bu konularda bilgisi olan kullanıcılar genelde söz konusu olan sitenin alt yapısına ve firmanın yazılımcısına dikkat ederler. Yapılan bu e – ticaret sitelerinden yeterli verimi alabilmek için Sinop web tasarım sizlere firmanıza yakışır bir tasarım ve sorunsuz hizmet verir. Bu hizmetlere Sinop web tasarım sayesinde kullanıcı dostu ve teknolojiye rahatlıkla ayak uyduracak biçimde sahip olursunuz.

Toplu sms

Ticari işletmeler için Sinop web tasarımın sağlayacağı toplu SMS hizmetleri müşterileriniz ile daha hızlı şekilde iletişime geçmenizi sağlayarak ürün ve kampanyalarınızı güvenilir bir şekilde kolayla müşterilere iletmenize olanak sağlar. Sinop toplu SMS sistemimizi kullanarak sizler de firmanızı rakiplerinizden kolayca ayırarak müşterilerinizle hızlı bir şekilde iletişip kurup bu ihtiyacınızı en ekonomik şekilde giderebilirsiniz.

Neden Sinop’da bizi tercih etmelisiniz?

Sinop web tasarım olarak imzamızın bulunduğu tüm tasarımlarımız özgün ve kullanıcıyı yormadan kullanıcının gözüne hoş gelen web tasarımları yapmaktadır. Sizlerin web tasarım konusunda beklentilerinizi yüzde yüz karşılayarak taleplerinizi dikkate alan bir çalışma şeklimiz vardır. Yaptığımız çalışmalarımız modern çizgide ilerlediği için Sinop web tasarımın sizler için yaptığı web sitelerini eskimeden yıllarca kullanabilirsiniz.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER