Sosyal Medya

İnternet günümüzde en çok kullanılan araçlardan biridir. Genç, yaşlı, çocuk, bayan, erkek ayrılmadan herkes günümüzde internetten her alanda faydalanmaktadır. Sosyal medya kavramı da bu doğrultuda ortaya çıkmıştır. Sosyal medya internet dendiğinde akla ilk gelen konuların başında gelir. Peki, nedir sosyal medya? Nasıl hayatımızda bu kadar önemli yere sahip olmuştur?

Devamını Göster

Sosyal medya dünya genelinde büyük yankı uyandıran en büyük medya kanallarından biri olmuştur. Bugün ülkelerde savaş, iç çatışmalar çıkartabilecek kadar büyük bir medya olma özelliği taşımaktadır. Aynı zamanda, iş dünyası, sosyal medyayı kullanarak büyüyebilmektedir. Günümüzde artık birçok işletme sosyal medya kanallarını kullanarak müşterilerine hizmet vermekte ve gelen talepleri karşılamaktadır.

Sosyal medya hemen hemen her kişin cebinde, evinde ve işyerindedir. Cep telefonlarımızdan sosyal medyayı kullanıyoruz, işte sosyal medyayı kullanıyoruz, eve geliyoruz sosyal medyayı kullanıyoruz. İşimiz, özelimiz her şey sosyal medya kanalları üzerinden dünya ile paylaşıyoruz.

Sosyal Fenomenler

Sosyal Fenomenler, sosyal medyada oldukça etkilidir. Fenomenler sosyal medya kanalları üzerinden milyonlarca insan tarafından takip edilen kişilerdir. Ya ne, internetin ünlüleridir.

Fenomen kimdir? Hayranlık uyandıracak kadar dikkat çekici olan kişidir. İnternette çok kişi tarafından takip edilen, yaptıkları ile hayranlık uyandıran veya dikkat çeken meşhur olmuş kişilerdir.

KMK Sosyal Medya Blog

KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi, Teknoloji alanında faaliyet göstermektedir ve ham maddesi bilgidir. KMK Bilgiyi alır işler ve kullanıcısına sunar. Bu blok aracılığı ile sosyal medya kanalları hakkında bilgi paylaşımı yaparak abonelerini sosyal medya ile ilgili yenilikler hakkında bilgilendirir. Sende sosyal medya kanallarını yakından takip etmek için KMK Abonesi ol bilgi sana gelsin.

Devamını Gizle