E-Ticaret

Sürat Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır?

SSS

Çığ KAYMAZ,
Editör

10 Aralık 2019 16:53:39
0Yorum
200Okunma

Sürat Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır sorusunun cevabı Sürat ile görüşülerek olacaktır tabii ki. Sürat Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır dediğimizde Sürat kargo olsun farklı kargo firmaları olsun anlaşmaları e-ticaret yazılım firmaları üzerinden yapılınca çok büyük bir avantaj sağladığı düşüncesi tamamen yanlış.

Kargo Anlaşması yaparken üzerinde en çok durulması gereken konu çalışacağınız Pazar ve Lokasyonda kargo firmasının ne derece etkin olduğudur. Kargo firmalarının çoğu Franchising usulü belirli süreler ile ana firma ile antlaşma yapmış kişilerin yönettiği ve genel müdürlükleri ne derece denetlese de çalışma şekli kendi ticari bakışlarından etkilendiği için aklın yolu bir olarak çalışacağınız bölgede en çok tercih edilen kargo firmasını tercih ediniz. Sürat Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır derseniz de belirli bölgelerdeki organizasyonlarında ne derece etkinler ise ona göre ve fiyatta gönderi adedine bağlı olarak.

Sürat E-Ticaret Firmaları Kargo Anlaşması

Sürat E-Ticaret Firmaları Kargo Anlaşması yapmak için fiyat araştırması yapın ve belirli zaman aralıklarına yönelik indirimler var ise sizin ile çalışacak e-ticaret tüketicisine bunu açık bir şekilde sitenizden belirterek kargo anlaşması yapabilirsiniz.

E-Ticaret Kargo Maliyeti

E-Ticaret Kargo Maliyeti aslında e-ticaret girişimcisinin en büyük masraf kalemidir. Bu noktada kargo gönderimlerinde gelirlerinin %35’ni e-ticaret den elde eden kargo firmaları oldukça uygun fiyatlar sunabilmekte.

E-İhracat Kargo Maliyeti içinde aynı şeyleri söylemek mümkün şu anda en ufak gönderinin gümrük masrafları dahil 20 Doların altında olmadığı yurtdışı kargoda ilerleyen süreçte müşteri şekillendirmeleri ile fiyatların küreselleşmenin de etkileri ile azalması mümkün.

E-Ticaret Kargo İlişkisi

E-Ticaret Kargo İlişkisi aslında etkileşimli ve birbirlerini tetikleyici bir düz orantı ile ilerlemekte. Sürat Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır sorusunun aslında çıkış noktası bile e-ticaret girişimi düşüncesidir. Şöyle de düşünebilirsiniz aslında kargo firmalarının etkinleşmesi e-ihracat iş fikrini tetiklemiş olabilir. Geçmişte gözünüze oldukça karmaşık gözüken ihracat fikrini dahi kargo firmaları oldukça sade bir hale indirgemiştir. Zaman kargo firmaları ve e-ticarete yön vereceğe benzer.

E-Ticaret in Geleceği Üzerine

E-Ticaret in Geleceği Üzerine düşünelim, geçmiş geleceğin yol haritasıdır.

Bir mühendis, bir rahip ve bir doktor bowling oynamaya giderler. Gelin görün ki bowling salonu doludur. Bir iki saat bekleyip de sıranın kendilerine gelmediğini görünce salon sahibinin yanına giderler ve durumu anlatırlar. Adam bunları dinler ve açıklamasını yapar, “Bakın arkadaşlar sizleri anlıyorum, lakin durum sizin bildiğiniz gibi değil, içeride bowling oynayanlar aslında itfaiyeciler. Bundan yıllar önce burada bir yangın çıkmıştı ve bu arkadaşlar canları pahasına yangını söndürdüler. Ama ne yazık ki kör oldular. Ben de onlara olan borcumu ödemek için istedikleri kadar bowling oynama hakkı tanıdım onlara.” demiş.

Bunun üzerine Rahip, “Çok acıklı bir hikâye, bütün rahip arkadaşlarıma haber verip onlar için dua edeceğim. Tanrıya gözlerinin açılması için yalvaracağım demiş.

Doktor ise, “Evet tam bir drama ne yazık ki. ben de doktor arkadaşlarla düşünüp ve tıbbın bütün imkanlarını zorlayıp bu insanlara gün ışığını bir kere daha göstermek için çalışacağım.

Bunları dinleyen Mühendis biraz düşünür ve konuşmaya başlar, “Bu arkadaşlar neden gece oynamıyor?”

Sürat Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır derseniz genel müdürlükleri ile görüşüp en iyi fiyat avantajını oradan alabilirsiniz. Bölge yönetimi yaptığım dönemden yakinen tanıdığım Franchising ve küçük işletmeler verebilecekleri avantaj genel müdürlüğün rakamlarındadır.

Çığ Kaymaz

Gelecek e-ticaret Gelecek

E-Ticaret Paketlerini İncele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER