E-Ticaret

Trendyol Gibi Site Kurmak

SSS

Cansu DABAN,
Editör

01 Kasım 2019 13:21:10
0Yorum
513Okunma

Trendyol gibi site kurmak, günümüz şartlarında oldukça kolay bir hal almıştır. KMK C2c e-ticaret yazılımları ile trendyol benzeri site kurmak çok kolaydır.

Trendyolu bir c2c e-ticaret pazaryeri platformudur, satıcılar trendyolunda ürünlerini sergileyerek satış yapmaktadırlar.  Trendyol Gibi Site Kurmak için bir c2c e-ticaret yazılımına ihtiyacınız bulunmaktadır. KMK c2c e-ticaret yazılımları ile trendyol benzeri site kurmak günümüz şartlarında en ekonomik ve hızlı bir yoldur.

Trendyolu, Türkiye ve Ortadoğu bölgesinin en hızlı büyüyen ve en büyük mobil teknoloji şirketi olmuştur ve 2018 yılında Alibaba, Türkiye'nin bugüne kadarki en büyük internet yatırımını yaparak Trendyolunun yatırımcısı ve stratejik ortağı olmuştur.

Bu büyük pazarda herkesin hayalı trendyol tarzı site yapmak elbette, doğru e-ticaret girişimi ve doğru trendyol tarzı script ile bu hayalınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Trendyol benzeri site yapmak istiyorum

Trendyol benzeri site yapmak istiyorsanız? Ve aklınızda cevap bulamadığınız sorularınız varsa KMK e-Ticaret çözüm merkezini arayabilir veya trendyol tarzı scripti inceleyebilirsiniz. KMK Bilgi Teknolojileri 2014 yılından bugüne c2c e-ticaret yazılımları geliştirmektedir.

C2C E-Ticaret Paketlerini İncele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER