Web Tasarım

Vsp Keşfet

16 Nisan 2015 16:32:22
0Yorum
2440Okunma

VSP Teknoloji seo uzmanları ve web yazılım uzmanları tarafından geliştirilmiş

VSP Teknoloji seo uzmanları ve web yazılım uzmanları tarafından geliştirilmiş uluslar arası standartlara uygun bir web tasarım ve seo programıdır. VSP Teknolojisiyle oluşturulacak bir internet sitesi kusursuz ve sıfır hata ile oluşur. Arama motoru Google dostu olan VSP programımız ile yapılan web siteleri çok kısa süre içerisinde Google’ de indekslenir ve alanında ilk sayfalara yükselir

Güvenli Web Giriş

Vsp Teknoloji Son sistem güvenlik duvarlarıyla korunmaktadır, 128 Bit SSL sertifikasıyla desteklenen VSP Teknolojisi ile oluşturulan tüm web siteleri 128 Bit SSL sertifikalıdır. Şifrelerin kopyalana bilme olanağı düşüktür. Tüm VSP Teknolojisiyle oluşturulan web siteleri T.C. Yasalarına uygundur ve yasalarca korunmaktadır. KMK Bilişim Teknolojileri Hukuk Servisi VSP Teknolojisiyle oluşturulan müşterilerinin Web sitelerine yapılan saldırı veya içerik kopyalama gibi girişimlerde Müşterilerine Ücretsiz olarak Hukuksal danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

VSP Teknoloji Kontrol Paneli Anasayfa

%100 Seo Destekli Kontrol Panelinizle özgürce web sitenizin içeriğini doldururken aynı zamanda da web sitenizin full seo sunu yapacaksınız. Vsp Teknolojisiyle Sıfır hatada Uluslararası standartlarda Web kalite politikasına uygun bir web sitesi oluşturabileceksiniz.
Özel modüllerle desteklenen VSP Teknolojisinde Profesyonel bir web sitesinde olabilecek tüm modülleri rahatlıkla oluşturabileceksiniz.

Site ayarları
Seo Ayarları; Web sitenizin Title, Keyword, Description gibi tüm genel optimizasyon ayarlarını Seo ayarları modülünden gerçekleştirebilirsiniz.
İletişim Ayarları; Telefon, Faks, Adres, Google Maps Bilgilerinizi buradan girerek web sitenizin iletişim sayfasını oluşturacaksınız.
E-Mail Ayarları; Web sitenizdeki İletişim ve benzeri forumların mail gönderim ve alımlarını sağlamanız için mail bilgilerinizi e-mail ayarları bölümünden güncelleyebilirsiniz.

Bağlantı Ayarları; Google Doğrulama Kodu, Facebook Sayfa Linkiniz, Twitter Sayfa Linkiniz, Google Analitik Kodunuz, Alexa Kodunuz bağlantı Ayarları modülünden dış bağlantı kodlarınızı sitenize kolayca FTP kullanmadan ekleyebilirsiniz.

Logo Ayarları; Firmanızla İlgili Logo ve Bannerlarınızı Web sitenize kolayca Logo Modülü aracılığıyla web sitenize ekleyebilirsiniz.
Not; VSP Tasarım Ekibi size özel ÜCRETSİZ Logo ve Banner tasarımı sağlamaktadır.
 
Kategori Yönetimi

Web sitenize Kategoriler eklemenizi sağlar, Örnek Kategori Oluşturacağınız kategorilerin altına istediğiniz kadar sayfa ve alt sayfalar ekleyebilirsiniz. Oluşturacağınız her kategorinin ve sayfanın, Title, Keyword, Description sayfa etiketleme gibi seo ayarlarıyla destekleyerek web sitenizdeki her sayfayı ayrı ayrı optimize etmiş olursunuz.

Sayfa Yönetimi

Sayfa yönetimi aracılığıyla web sitenizin sağına, soluna, üstüne, altına dilediğiniz her bölüme sınırsızca içerik sayfaları ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz sayfaların Title, Keyword, Description sayfa etiketleme gibi seo ayarlarıyla destekleyerek web sitenizdeki her sayfayı ayrı ayrı optimize etmiş olursunuz. Sayfaların içeriklerini dilediğiniz gibi metin, resim olarak doldurabilirsiniz.

Ürün Yönetimi

Ürün Modülü ile ürünlerinizi kategorilere ayırarak ekleyebilirsiniz, ürünlerinizi eklerken her ürüne ürün kodu, ürün fiyatı, stok durumu, indirim fiyatı, ürün etiketleri, ürün özellikleri ve ürün resimleri ekleyebilirsiniz. Ürün resimlerinizi zoom özelliğiyle detaylı bir şekilde web site ziyaretçilerinize sergileyebilirsiniz.

Reklam Banner Yönetimi

Web sitenizde kampanya ürün hizmet tanıtımlarınız için en değerli yerlerden biri olan web sitenizin gövdesini oluşturur. Banner Yönetimi aracılığıyla kampanyalarınızı kurumsal tanıtımlarınızı animasyonlu bir şekilde web sitenizde yayınlayabilirsiniz. Ve aynı zamanda banner bölümünüzü de optimizeli bir şekilde Seo ya uygun şekilde yayınlarsınız. Örnek Banner Görüntüsü

Video Yönetimi

Video Upload Formu aracılığıyla videolarınızı kolayca ekleyebilirsiniz, videolarınız hakkında açıklama, etiketleme ve video hakkında resim ekleyebilirsiniz. Ayrıca farklı sitelerde yayınlanan videolarınızın linkini ekleyerek videolarınızı basitçe web siteniz üzerinden video galerinizde yayınlayabilirsiniz.

Foto Galeri

Web sitenizde Foto Galeri oluşturabilirsiniz, oluşturacağınız foto galerisinde slayt gösteri yapabilirsiniz. Çoklu Fotoğraf Ekleme Formu aracılığıyla aynı anda 1 den fazla fotoğrafı web sitenize yükleyebilirsiniz. 

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER