Web Tasarım

Web Sitesi Nasıl Oluşur?

22 Nisan 2015 09:40:32
0Yorum
3464Okunma

Bir web sitesi oluşturmaya karar verdiniz, öncelikle bir alan adı tescil ettirmeniz gerekmektedir.

Bir web sitesi oluşturmaya karar verdiniz, öncelikle bir alan adı tescil ettirmeniz gerekmektedir. Bu alan adı web sitenizin adı olacaktır.

Bir web sitesi oluşturmaya karar verdiniz, öncelikle bir alan adı tescil ettirmeniz gerekmektedir. Bu alan adı web sitenizin adı olacaktır. Alan adınıza karar verirken Kısa akılda kalmasına özen gösterin, anlaşılır ve kolayca akılda kalabilecek olması gereklidir. Alan adınız tescil edildikten sonra web sitenizin yayınlana bilmesi için hosting hizmeti almanız gerekmektedir.

Hosting; Web sitenizin içeriğinin bulunduğu alandır, hosting alırken yeterli alan ve trafiğe sahip olmanız gerekmektedir. Alan adı ve hosting işlemlerinden sonra web sitenizi tasarlamaya başlıya bilirsiniz.

Web sitenizi tasarlamaya başlamadan önce yapacağınız web sitesinin içeriğini hazırlamalısınız. Örneğin görsel resimler, özgün içerik metinleri, video gibi materyallere ihtiyacınız olacaktır. Bu içerikleri hazırlarken elinizden geldiğince özgün olmasına özen gösterin bu içerikler ne kadar özgün olursa arama motorlarında web sitenizin kalitesi o kadar artacaktır. Unutmayın arama motorlarının bir kütüphaneden farkı yoktur kütüphanelerde aynı kitap içeriğine sahip kitaplar o kadar değerli değildir.

İçeriğinizi hazırladıktan sonra web tasarım programlarımızla web tasarımınızı çok kolayca hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan oluşturabilirsiniz.

Web tasarım paketlerimizi inceleyerek size uygun olan paketlerimizi hemen satın alabilirsiniz…

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER