E-Ticaret

Zet Gibi Site Kurmak

SSS

Cansu DABAN,
Editör

31 Ekim 2019 15:23:26
0Yorum
245Okunma

Zet gibi site kurmak KMK C2c e-ticaret yazılımı ile oldukça kolaydır, fakat ciddi reklam bütçelerine ihtiyaç duyulabilir.

Zet gibi site kurmak ne sağlayacaktır? Zet tarzı site kurmak hediyelik ve tasarımcıların hazırlamış oldukları ürünlerin satılmasına olanak sağlayacaktır. Zet benzeri site kurmak isteyen e-ticaret girişimcisi komisyon ve reklam geliri elde edecektir.

Zet internet sitesinin e-ticaret modeli c2c e-ticaret modelidir. Tasarımcılar tarafından hazırlanan ürünlerin satılabileceği bir e-ticaret uygulamasıdır.

Zet benzeri site kurmak

KMK C2c e-ticaret yazılımı, bire bir zet gibi site kurmak için ideal ve ekonomik bir çözümdür. KMK C2c pro e-ticaret yazılımı mobil uygulamaları’ da kapsamaktadır. Bu sayede zet benzeri programlar oluşturabilirsiniz.

Zet tarzı site scripti

KMK c2c scripti ile zet tarzı site kurmak günümüzde oldukça kolay bir hal almıştır. KMK c2c scripti size dinamik bir pazaryeri sitesi oluşturmanızı sağlamaktadır.

Zet tarzı script ile c2c e-ticaret sitesini oluşturmanızı sağlayacaktır. Hazır c2c scripti projenizi hızlı ve ekonomik oluşturmanızı sağlar, sıfırdan bir c2c scripti yazdırmaktansa hazır olan zet tarzı scripti kullanmanız çok daha mantıklı olacaktır. Bu tarzda hazır scriptler birçok testten geçmiş ve kullanıma sunulmuştur ve sürekli geliştirilmektedir.

c2c pazaryeri scripti

c2c pazaryeri scripti ihtiyacınız varsa tercih etmeniz gereken tek yazılım KMK C2c scripti dir. Yüzlerce proje referansı olan ve tüm modülleri sağlıklı bir şekilde çalışan Türkiye’de tek c2c scripti bu olduğundan diyebiliriz.

Zet benzeri site kurmak istiyorsanız daha fazla bilgi için KMK C2c e-ticaret çözüm merkezini arayabilir veya KMK c2c e-ticaret yazılımlarını inceleyebilirsiniz. KMK Bilgi Teknolojileri 2014 yılından bugüne c2c e-ticaret yazılımları geliştirmektedir.

C2C E-Ticaret Paketlerini İncele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER